Dev film arşivimiz için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz : https://t.me/+VQkD24IPC49jZDJk

26,762 Görüntülenme
Wild Tales – Asabiyim Ben
8.1 IMDB Puanı

Wild Tales – Asabiyim Ben

(Relatos salvajes)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Germán Servidio, Damián Szifron
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 49 ödül & 58 adaylık. total
Film, intikam, adalet ve insan davranışlarını keşfeden altı bağımsız kısa hikayeden oluşur. İlk hikaye, bir uçakta seyahat eden bir grup yolcunun ortak bir bağlantıları olduğunu keşfetmeleri ve öfke ve hayal kırıklığı patlamasıyla sonuçlanır. İkinci hikaye, ailesini mahveden adamı tanıyan bir garsonun intikam almasını anlatır. Üçüncü hikaye, kontrolden çıkan bir yol öfkesi olayını anlatır ve ölümcül bir üstünlük oyununa dönüşür.
Dördüncü hikaye, bir hit-and-run kazasının sonuçlarından kaçınmak için bağlantılarını kullanan zengin bir iş adamı hakkındadır. Beşinci hikaye, evleneceği adamın sadakatsiz olduğunu keşfeden bir gelin hakkındadır ve radikal bir eylem almaya karar verir. Son hikaye, kendisine haksızlık eden bir grup yolsuz yetkiliye intikam arayan bir yıkım uzmanını konu alır.
Hikayelerin tümü karanlık bir mizahla yazılmıştır ve beklenmedik sürprizlerle doludur. İnsanların intikam almak için neler yapabilecekleri ile ilgili bir tema ile bağlantılıdırlar. Film, insan doğası ve eylemlerimizin sonuçları üzerine keskin bir yorumdur. Wild Tales, sonuna kadar sizi koltuğunuzun kenarında tutacak benzersiz ve eğlenceli bir filmdir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum