Telegram üzerinden film ve dizi izlemek için kanalımıza katılabilirsiniz : https://t.me/+VQkD24IPC49jZDJk

1,023 Görüntülenme
The Proud Rebel – Vadiler Aslanı
6.9 IMDB Puanı

The Proud Rebel – Vadiler Aslanı

Kategori
Yönetmen
Senaryo Joseph Petracca, Lillie Hayward, James Edward Grant
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.
Film, John Chandler'ın (Alan Ladd) hikayesini anlatıyor, bir savaş gazisi ve atın eğitimiyle uğraşan bir adamdır. John, oğlu David (David Ladd) ile birlikte seyahat ederken, bir çiftlikte bir kavgaya şahit olur ve kavganın sonunda bir kişi ölür. John, kavgaya karışanların arasında olan bir adamı (Dean Jagger) savunur ve adamın hayatını kurtarır.
Adamın hayatını kurtarması sonucunda, John kendisini çiftlik sahibi Linnett Moore'un (Olivia de Havilland) yardımına muhtaç kalmış bir şekilde bulur. Linnett, oğlu David'in işitme engelli olduğunu keşfeder ve David'in tedavisi için John ile işbirliği yaparlar. Ancak, John'un oğlunu tedavi ettirmek için gereken para yoktur ve John, atını satmak zorunda kalır. Linnett, John'a yardım eder ve onun atını satın alır.
Film, John'un oğlunun işitme sorunları ile mücadele ettiği ve Linnett'in John'a aşık olduğu şekilde ilerler. Ancak, John'un geçmişi ve oğlu ile olan sorunları onu yakalar ve sonunda Linnett ve David'in hayatını tehlikeye atar. The Proud Rebel, savaş gazilerinin zorlukları ve işitme engelli çocukların yaşadığı zorluklar hakkında etkileyici bir hikaye sunar. Film, oyunculuk performansları, senaryo ve müzikler açısından övgü almıştır.
Mobile Ad X