Dev film arşivimiz için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz : https://t.me/+VQkD24IPC49jZDJk

11,440 Görüntülenme
John Wick 2
7.4 IMDB Puanı

John Wick 2

(John Wick: Chapter 2)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Derek Kolstad
Ödüller 4 ödül & 10 Adaylık.
Filmin ana karakteri John Wick, ilk filmde intikamını almış ve emekli olmuştur. Ancak, eski bir ortağı olan Santino D'Antonio, John'dan bir iyilik istediğinde, John'un emekliliği kısa sürer.

Santino, John'un bir zamanlar kendisine verdiği bir borcu ödemek için ondan yardım istemektedir. Ancak, John, bu yardımın sonuçlarından habersizdir ve Santino'nun isteğini reddetmek istemese de, sonunda kabul eder.

Santino'nun isteğiyle, John Roma'ya gider ve orada Santino'nun rakibi olan D'Antonio ailesinin bir üyesini öldürür. Ancak, bu olayın sonuçları John'un başına büyük bir bela açar.

John, düşmanlarını atlatmaya ve hayatta kalmaya çalışırken, aynı zamanda eski dostlarından da yardım almaya çalışır. Ancak, herkesin John'a yardım etmek istememesi ve onun hayatının tehlikede olduğu gerçeği, John'u daha da zor bir konuma sokar.

"John Wick: Chapter 2", aksiyon dolu sahneleri ve güçlü performansları ile öne çıkan bir film olarak, ilk filmi kadar başarılı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca, filmdeki görsel efektler ve dövüş sahneleri, izleyicileri etkileyen bir seyir sunuyor.
Serinin diğer filmleri 2